برگزاری اولین گردهمایی مدیران بیمه های زندگی در بیمه مرکزی
اولین گردهمایی مدیران بیمه های زندگی شرکت های بیمه در بیمه مرکزی به منظور احصاء اقدامات، اصلاحات و اولویت های تحقق اهداف تعیین شده در راستای برنامه ششم توسعه با حضور معاون نظارت بیمه مرکزی و مدیران بیمه های زندگی شرکت های بیمه برگزار گردید.
 ١٦:٥٩ - 1397/04/20 - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون نظارت بیمه مرکزی در هم اندیشی پیاده سازی فناوری اطلاعات صنعت بیمه
بهره گیری از ظرفیت های فناوری اطلاعات و ارتباطات از طریق ایجاد شفافیت باعث ارتقا و تقویت اعتماد بین بیمه گرو بیمه گذارمی شود
حفظ و ارتقای سرمایه اجتماعی به عنوان بزرگترین سرمایه صنعت بیمه،با بهره گیری از قابلیتها و ظرفیت های تکنولوژی ارتباطات و اطلاعات ممکن است.
 ١٥:٤٢ - 1397/02/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
شوراهای هماهنگی استان های صنعت بیمه نمایندگان خود را شناختند
شوراهای هماهنگی مدیران شعب شرکت های بیمه در استان ها با دستور رییس کل بیمه مرکزی و مصوبات سندیکای بیمه گران ایران راه اندازی و گزارش نحوه برپایی جلسات و تصمیم گیری های دوره سه ماهه خود را منتشر کرد.
 ١٥:٠١ - 1397/02/05 - نظرات : ٠متن کامل >>
صنعت بیمه تا کنون بیش از ۹ میلیارد تومان خسارت به زلزله زدگان کرمانشاه پرداخت کرد
تعداد ۴۷۲۴ فقره پرونده خسارت تا ۳۰ آبان نزد شرکت های بیمه تشکیل شده که تعداد ۱۷۱۷ فقره خسارت به مبلغ ۹۳ میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال به آسیب دیدگان و ذینفعان زلزله از سوی موسسات بیمه پرداخت شده و سایر پرونده ها نیز در دست بررسی و اقدام است.
 ١٧:٤٠ - 1396/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
صنعت بیمه کشور به بیمه گذاران زلزله زده اطمینان داد
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی ، در این اطلاعیه امده است: ضمن ابراز همدردی مجدد با بازماندگان و آرزوی سلامتی برای مصدومین این حادثه به آگاهی مردم غیور استانهای غربی کشور به خصوص استان کرمانشاه می رساند از ابتدای بروز این حادثه، صنعت بیمه آمادگی خود را برای کمک و پرداخت خسارت به بیمه گذارانی که پوشش های بیمه ای مرتبط داشته اند، اعلام نموده و با اعزام اکیپ هایی از همکاران شرکتهای بیمه به بررسی وضعیت حادثه دیدگان برای پرداخت به موقع خسارت اقدام نموده است.
 ١٠:٤٢ - 1396/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>