صنعت بیمه تا کنون بیش از ۹ میلیارد تومان خسارت به زلزله زدگان کرمانشاه پرداخت کرد
تعداد ۴۷۲۴ فقره پرونده خسارت تا ۳۰ آبان نزد شرکت های بیمه تشکیل شده که تعداد ۱۷۱۷ فقره خسارت به مبلغ ۹۳ میلیارد و ۶۳۵ میلیون ریال به آسیب دیدگان و ذینفعان زلزله از سوی موسسات بیمه پرداخت شده و سایر پرونده ها نیز در دست بررسی و اقدام است.
 ١٧:٤٠ - 1396/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
صنعت بیمه کشور به بیمه گذاران زلزله زده اطمینان داد
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی ، در این اطلاعیه امده است: ضمن ابراز همدردی مجدد با بازماندگان و آرزوی سلامتی برای مصدومین این حادثه به آگاهی مردم غیور استانهای غربی کشور به خصوص استان کرمانشاه می رساند از ابتدای بروز این حادثه، صنعت بیمه آمادگی خود را برای کمک و پرداخت خسارت به بیمه گذارانی که پوشش های بیمه ای مرتبط داشته اند، اعلام نموده و با اعزام اکیپ هایی از همکاران شرکتهای بیمه به بررسی وضعیت حادثه دیدگان برای پرداخت به موقع خسارت اقدام نموده است.
 ١٠:٤٢ - 1396/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
بیمه مرکزی اعلام کرد:
ضوابط انعقاد قرارداد همکاری عرضه کنندگان محصولات بیمه‌ای با بازاریابان برخط (آنلاین)
بنا بر اعلام بیمه مرکزی، بازاریابان برخط (آنلاین) محصولات بیمه باید مجوزهای لازم را از نهادهای ذی‌صلاح در حوزه تجارت الکترونیک نظیر ای- نماد (از وزارت صنعت، معدن و تجارت) و نماد ساماندهی (از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) اخذ کرده باشند.
 ١٠:٣٥ - 1396/09/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
آخرين وضعيت پرداخت خسارت زيانديدگان شركت بيمه توسعه توسط شركت سهامي بيمه ايران
از زمان آغاز پرداخت خسارت بيمه توسعه توسط شركت بيمه ايران، تاكنون مبلغ 715 ميليارد تومان خسارت بيمه هاي اتومبيل و مبلغ 67/7 ميليارد تومان (بابت بازخريد و سرمايه فوت) بيمه نامه هاي زندگي و در مجموع مبلغ 67/722 ميليارد تومان خسارت به زيان‌ديدگان شركت بيمه توسعه پرداخت گرديده است كه از مبلغ مذكور 200 ميليارد تومان توسط بيمه مركزي ج.ا. ايران تامين مالي شده است.
 ٠٨:٥٨ - 1396/06/01 - نظرات : ٠متن کامل >>
 ٠٩:٣٦ - 1396/05/02 - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>